Hakkımızda


Hakkımızda

Gürsu Sürücü Kursu 2002 yılından kuruldu. Gürsu ve Kestel şubeleriyle sürücü eğitimleri konusunda hizmet vermektedir. Her insan özeldir ve her şeyin en güzelini,en iyisini hak eder, prensibiyle sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa sahiptir.

Gürsu Sürücü Kursları , Ehliyet sınıfı sayısının 17 ye yükselmesi ile birlikte hızlı bir şekilde yeni sisteme şubelerini entegre etmiş ve en çok ehliyet sınıfı verme yetkisine sahip tek kurum olmuştur. Yeşil Işık Sürücü Kurslarında B sınıfı(Manuel-Otamatik-Engelli) otomobil, A,A2,A1 Sınıfı(Manuel- Scotter) Motosiklet, D Sınıfı Otobüs, C - CE Sınıfı Kamyon ve Çekici ehliyet eğitimleri ve özel direksiyon dersi hizmetleri verilmektedir.

Gürsu Sürücü Kurslar şubelerin de,Trafik,Araç tekniği,ilkyardım ve Trafik adabı teorik dersleri alanında uzman Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hocalar tarafından verilir. Daha sonra uygumla derslerine geçilir. Otomobil eğitimleri birebir 50 dk, sizlerin tercihine göre otomatik ve manüel şanzımanlı araçlarla bay veya bayan eğitmenler tarafından verilmektedir. Motosiklet eğitimleri en küçük scotter motorlardan başlayarak kademeli olarak en yüksek güçlü motorlarda sona erer. Kamyon, Otobüs ve Çekici eğitimleri adayların katılabileceği günlere göre programlanmaktadır.

Gürsu Sürücü Kursları, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır.  Kursumuz bu nedenle  “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir.

Şenol GÜMÜŞKAYA
YÖNETİM KURULU BAŞKANI